Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez a nagyon furcsa...

Mi lehet ez a nagyon furcsa hang a gépemből!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Nem hosszú az amit írtam, ha ráérsz olvasd el pls, legalább javul az olvasási készséged, nekem meg a helyesírásom! :D)



mikor leültem a géphez és ezennel egy játékot úgy indítottam el hogy nem volt rajtam a nagy fejhallgató így tisztán meghallotam (mondjuk még így is halk de hallni lehet) azt hogy valami fütyül/sípol a gépben.... nagyon halkan.... gondoltam az egyik venti.. de nem, mert az összeset át állítottam gyorsabbra (van külső ventilátor szabályzó) és még mindig ugyan úgy van ez a hang......



Na de a legeslegfurcsább az az, hogy a játékban, ha bemegyek a beállításokba, ez a hang magasabb hangon szól, ha kilépek onnan, mélyebb lesz, ha belépek a karier módba játékon belül, akkor meg más féle mély hangot ad ki, ha kilépek onnan megint inkább magasabb hangot ad a gép....... szóval mi ez a fütyülő/sípoló hang, kb 25-28decibel halk....



Pár infó:

nincs virus a gépen, nem kaptam eddig kékhalált vagy 1 éve...... eddig annyit tapasztaltam hogy a GTA 5 egyszerűen hihetetlen lassan tölt be, ha beállítom hogy High-on legyen a prioritás Task Manager-ben akkor végre vissza kapom az 1 perc betöltési időt, viszont ki crash-el a játék..... és pöppet lassan tölti be a texturát amíg ki nem dob.


szomorú hogy Informatikai szakra járok (10.oszt.) és egyszerűen max annyit tudnék tippelni hogy vinyó.... mert még is csak, a gép ad ki másféle hangot amikor a játékon belül csinálok valamit.... lehet a vinyó hal meg? az még szomorúbb lenne mert 3TB -ot nem tudok le menteni... na jó 1TB steam játékok... de a 2TB adatom? :ccccc pls help okosabb társaim!!!! :c



2018. okt. 28. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor jön a következő rész?
2018. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből következő rész?
2018. okt. 28. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A fenti eposznak...?
2018. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem jön jó megoldás, holnap személyesen küldöm neked a 2. ;DDD
2018. okt. 28. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Miaz, hogy nem tudod lementeni? Veszel egy ugyanolyan wincset és átmásolsz rá mindent ill. az 1 helyen tárolt adat felesleges adat és bármelyik pillanatban szevasz lehet neki
2018. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval vennem kell 1 vagy 2 vinyót (azért kettő hogy külön legyen a játékoknak) és akkor már is vidám lesz az élet, nagyszerű már csak pár tizezres kell valahonnan... karácsonyra meglesz....vinyóm kérlek bírd ki még ezt! :D
2018. okt. 29. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!