Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop kijelző hiba lehet....

Laptop kijelző hiba lehet. Ebből lehet baj? Lesz rosszabb? Ha igen, mennyi, idő múlva romlik el? Többi lentebb.

Figyelt kérdés
Pár napja van az, hogy ha lecsukom a laptopom, majd egy idő múlva felnyitom, akkor a bejelentkező képernyő megjelelnése előtt 1-2 másodpercre színes (leginkább fekete-fehér + 1-2 más színű csík) és fehér folt jelenik meg vagy valami ilyesmi. Nem tudom részletesen megfigyelni, mert csak 1 másodpercig tart, utána rögtön adja a bejelentkező képernyőt és minden jó, de engem ez a jelenség aggaszt. Lehet, hogy a gép és a képernyő közötti csatlakozó rész romlik el és előbb-utóbb nem lesz kép, ez aggaszt. Mit tegyek? Ez be fog következni? Ha igen, mit tegyek? Ezen a laptopon vannak az adataim, ezen dolgozok, nincs más gépem, nem tudom nélkülözni és újat venni sem! Nagyon drága gép volt, játszani is ezen szoktam, de a munkám, tanulmányaim szempontjából még fontosabb. :(

2018. okt. 30. 13:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem minden felnyitáskor van ez. Csak 2-szer láttam ezt 3 nap alatt, és naponta, 4-5 alkalommal van lecsokva-felnyitva.
2018. okt. 30. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami szoftveres gebasz lehet. Egyelőre én nem foglalkoznék vele.
2018. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenesetre nem ártana kimenteni a fontos adatokat egy külső vinyóra.

Én a helyedben megfigyelném, hogy akkor is furcsán viselkedik-e, ha nem csak lecsukom, hanem rendesen kikapcsolom a gépet. És ha nem, akkor nem aggódnék nagyon, hiszen ha tényleg hardveres ügy lenne, akkor normális kijelentkezéskor is jelentkezne ez a furcsaság, ha viszont nem jelentkezik, akkor csak valami szoftveres ügy talán amiatt, hogy sokáig nem kapcsolod ki a gépet, csak altatod/hibernálod.

2018. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!