Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G430 vélemények/tapas...

Kránitz Ádám kérdése:

Logitech G430 vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinek mi a véleménye/tapasztalata ezzel a fejhallgatóval kapcsolatban?

19-ért tudnám beszerezni 12 perc sétával a városközpontig, viszont érdekelne, hogy ilyen árban van-e valami jobb?


Fő szempontok:

-Kényelmes viselet akár több órán keresztül (6-10).

-Jó hangzás mind játékhoz, mind zene hallgatáshoz (nem vagyok egy nagyon vájt fülü, szeretem ha jó basszusa van és a magas hangokkal kiszólja torízás nélkül).

-Leginkább vezetékes legyen.

-Kb 20 ezer környéke

-Mikrofon kötelező!



2018. nov. 1. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz nem rossz, én évekig használtam és megvoltam vele elégedve. Egész jó szól, és kényelmes egész nap!


Viszont most vettem egy G633-at és teljesen le vagyok nyűgözve! Ég és föld a kettő! Megér +10eFt-t!!!

2018. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyit sajnos nem szánok rá, mert a fizum mellett spórolnom is kell kocsira, meg lassan el kell kezdenem gondolkodnom azon, hogy családban kinek mit veszek karácsonyra.


Azért köszi a tapasztalatot róla, de kényelemről tudnál még mondani valamit?


Egy Ozone Blast ST-m volt eddig viszont valahol a fejhallgató belsejében kontaktos a vezeték és a bal oldala hol szól hol nem vagy recseg így visszavettem a régi felhallgatómat de attól kb 2-3 óra használtnál már jelentkezik az, hogy a fülem elzsibbad, fáj miatta mert nem fül körül támaszkodik hanem hanem rajta, az Ozone-nál is volt ilyen probléma, de ott nem ilyen mértékben.

2018. nov. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!