Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem érhető el aktív keverőeszk...

Nem érhető el aktív keverőeszköz. Miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Pár napja egyszerűen nem jön hang a gépből. Szval a lejátszók jól működnek, Youtube-on is lejátssza a videokat, csak hang nélkül. Eddig azt hittem, h a hangkártya a hibás, de most észleltem, h kb. eltűnt a hangerő szabályzó. Start/Programok/Kellékek/Szórakozás/Hangerőszabályzó-ban nincs semmi. Azt írja ki, h nem érhető el aktív keverőeszköz. A SoundMax panel az asztalon meg át van húzva. Mit tegyek??
2010. jún. 25. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a hangkártyád driver-ét.
2010. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgyis újra tudod tenni a hangkártyádat,hogy beteszed a gépbe a géped driver CD-jét és megnyitod az Eszközkezelőben a Hangkártyád .Azon jobb klikk és Illesztő program frissítése. Följön a varázsló és föltelepíti a hangot neked.

[link]

2010. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg a driver cd, akkor hogyan tudom újra telepíteni??
2010. jún. 25. 11:54
 4/7 A kérdező kommentje:

A SoundMax-hoz lehet köze?

Mert azóta már azzal sem lehet semmit se kezdeni...

2010. jún. 25. 12:49
 5/7 A kérdező kommentje:
A súgó azt írja, h nyissam meg a hangerőszabályzó panelt. Rányomok ott a súgóban, és akkor írja ki, h nem található aktív keverőeszköz.
2010. jún. 26. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen a hangkártyád? Keress rá gyártó alapján, aztán a driverek között. Onnan le lehet tölteni.
2010. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sztem Creative a márkája.

De leírnátok, h pontosan h is csináljam?:)

2010. jún. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!