Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a Videókárt...

Miért nem ad képet a Videókártyám?

Figyelt kérdés

Adott egy GTX 550TI. Éppen szereltem a gépet,(csak készenlétbe raktam le),mire magától visszakapcsolt,kártyát meg épp kivettem a helyéről.

Ezután azt produkálja,hogy maxon forog a ventije,képet nem ad,viszont hallani ahogy a rendszer elindul.Másik gépbe próbáltam ott is ugyanezt csinálta,másik táppal is ugyanez.Még a biost mondták,de akkor meg másik kártyával nem indulna el a gép.Na,ez jó hosszúra sikeredett,gondoltam hátha valaki találkozott ilyesmi problémával. Köszi a válaszokat!



2018. nov. 2. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

alapvető, hogy szerelésnél áramtalanítod a gépet, nem készenlétbe rakodjuk le.

Könnyen lehet, hogy a pillanatnyi feszültség a kihúzás miatt leégetett pár chipet a kártyán. Pucold le teljesen (hűtőt, mindent), aztán dobd be a sütőbe 5-6 percre kb 150-200 fokra.

Ha mázlid van, működni fog, ha meg nem, akkor új kártya után nézhetsz, jó tanulópénz volt.

2018. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen már a sütős módszer nagy valószínűséggel nem segít.

Kapott egy áramlökést,vagy hirtelen zárlatot és tuti elszállt valamelyik áramkör.

2018. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire tippeltem,hogy szépen kilőtte a gép.Azért köszi a válaszokat.
2018. nov. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!