Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire ajánlott egy íróaszta...

Mennyire ajánlott egy íróasztal blokkjába belehelyezni magát a gépet?

Figyelt kérdés

A szokványos íroasztal mindenkinek ismerős. Vannak szekrényei, és vannak úgymond nyíltabb tárolóegységei az ülőrésztől jobbra/balra.

Nekem adott egy kb. 45x42cm pakolórész, ahova beszeretném tenni a kb 40x38-as gépházamat. A gép fog kapni elég levegőt (elöl-hátul teljesen akadálymentes: kap levegőt)?

Említették nekem hogy nem fog kapni elég levegőt és lesz vagy 70 fokos. Valós állítás ez?

7.gen i5, 1050Ti stb. (Nem hiszem hogy sokat számít.)



2018. nov. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár centi hely lesz körben. Ez nem fog rendesen szellőzni, de majd meglátod mennyire melegszik.
2018. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez gépháztól, és a ventilátoroktól is függ. Ha elől tud szívni, és hátul kifújni normálisan, illetve hátul nincs fal sem, akkor nem lesz gond.
2018. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 70 fokos az teljesen jó, de majd meglátod egy hosszabb intenzívebb használat után mit produkál.
2018. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gond nem lesz, ha maga a gép szellőzőrendszere jól ki van építve, ahogy az előttem válaszolók írták például. A porosodás már más kérdés. Én is ilyesmi helyre tettem be a gépházamat, csak nekem épp tágasabb a terület így több szabad hely van a gép körül, viszont még így is meglepően gyakran pucolhatom. Cuki, mikor 1-3 hónapja, ha tisztítottad, de ott figyel a gép tetejénél valahol a pókháló, illetve a ventiken is centis por ül... Erre azért nem árt oda figyelned, más hátulütője pedig nem hinném, hogy lesz.
2018. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
I5 6600k, gtx 1060,zárt ház (elöl/hátul van benne venti), tőle jobbra a radiátor, tőle balra a fotel, amiben ülök. Oc nélkül terhelve olyan 62 foknál megáll.
2018. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!