Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Youtuberól letöltöm a zenéket...

MrTemplom kérdése:

Youtuberól letöltöm a zenéket flvto-ról, vagy más mp3 letöltő oldalról, felrakom az adathordozóra (pendrive) és kb. az utolsó 30 zene nincs rajta. A mappába megvan, de mikor berakom a kocsiban a lejátszóban akkor nincsenek meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Két pendriveal próbáltam, ugyan az-az utolsó 30 zene nincs rajta, két különböző lejátszóban is próbáltam.

2018. nov. 5. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A 30 db zene fájl-ját nem támogatja a gk lejátszója. Vedd elő kocsid szervizkönyvét, abban szépen le van irva az audio környezet is.
2018. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De nem az eredeti lejátszó van, hanem egy Sony és a másik autóban JVC. Lehet ezek nem támogatják? De ugyan onnan töltöttem le ugyan úgy...
2018. nov. 6. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy van, ne gondold azt, hogy minden gk-ba beszerelt audio le tudja játszani mindet. Az én Fordomba pl. Sony van beszerelve és az se játszik le minden formátumot
2018. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit tudok csinálni?
2018. nov. 6. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is megnézed a gk.leírásában milyen fájlrendszert támogat

Utána a pendrivet beteszed usb-n gépbe vagy laptopba, ha megjelenik jobbklikk rá és Formázás és másik fájlrendszerbe formázod (minimum egyet vagy kettőt még felajánl, remélem közte lesz a gk. leirásban is szereplő) Ezekkel kisérletezzél

A Formázás letörli ugyan a rajta lévőket, de Te másold ujra rá és sikered kell hogy legyen

2018. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!