Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt valaki, aki ért a...

Van itt valaki, aki ért a régebbi alaplapokhoz/bioshoz?

Figyelt kérdés

Arra volnék kíváncsi, hogy az asrock x58 extreme 3 biosában mi az a "CIR10 Field 1" az advanced chipset settings alatt? Olvastam a dokumentációt és kerestem neten, de azt leszámítva, hogy ki és be lehet kapcsolni, mást nem találtam, de arra lennék inkább kíváncsi, hogy mire való.

Érdeklődésem oka, hogy tuningolnék, viszont előtte szeretném érteni a dolgokat, így kérlek titeket, hogy ne küldjetek el azzal, hogy művelődjek előbb, mert pont azért vagyok itt (is).

Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek.



2018. nov. 9. 11:29
 1/2 kreténpali ***** válasza:

Nem egy könnyen található dolog, de pont gyakorin van válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


vagy google ASRock > Smart Remote.


Ha érdekel hogy találtam meg:

"CIR10 Field 1" hierarchikus elnevezésből szépen lehet látni, hogy a CIR-ből van vagy 10 és az 10. CIR első filed-jére hivatkozik, szóval google CIR.

Túl sok találat, szóval google CIR asrock.

2018. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösziköszikösziköszi ! :)
2018. nov. 9. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!