Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szórakozik a Windows 10...

Miért szórakozik a Windows 10 a meghajtókkal?

Figyelt kérdés

5-10 percenként le-fel kapcsolgatja pedig semmi adatforgalom nincs az adott meghajtón.

Van olyan meghajtó amin semmi nincs teljesen üresre van formázva azt is le-fel kapcsolgatja.

Általában kiszoktam kapcsolni ezt a funkciót, hogy ne kapcsolgassa de van vagy 3-4 meghajtó a gépbe amin nagyon ritkán van adatforgalom ezért bent hagytam, hogy kapcsolja le ha nincs szükségem rá de hát ennek így nem sok értelme van.

Ezzel csak rongálja a merevlemezeimet ha így szórakozik vele.

Valamit lehet ezzel csinálni?



2018. nov. 9. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez Windows betegség, nem lehet vele mit kezdeni. Ha kedve van, küld egy olvasási parancsot, és már indul is az összes HDD. Én épp ezért akarom kiszervezni az összes HDD-t külső házba.
2018. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább kikapcsolnám a ki-be kapcsolgatás funkciót. Sokkal egyszerűbb, mint a "kiszervezés".
2018. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fehersrac: Egyszerűbb, de nekem ott van mellette az is, hogy a HDD-k a leghangosabb eszközök a gépemben, még terhelés alatt is. És mivel jobb szeretem, ha minél halkabb a gép mondjuk egy éjszakai seedelés során, nekem már megéri rászánni azt a pár ezer forintot.
2018. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!