Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg nem csatlakozik...

Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az nVidia GPU-hoz, az nVidia megjelenítési beállítások nem érhetőek el, de miért?

Figyelt kérdés
Az eszközkezelő jelzi a videókártyát,elvileg hibátlan,kapott már új drivert,folyamatosan frissítettem,újból telepítettem a windowst többször is ..és valamiért mégis integrált videókártyával indul minden.Hiába állítom elsődlegesre a gtx950m videókártyát,integráltat használja,ha az integráltat letiltom,nem érhetőek el a beállítások..valaki valamilyen megoldást?már 2 hónapja ezzel küszködöm.

2018. nov. 9. 20:31
 1/2 MGéza ***** válasza:
Játékokban normálisan működik a dolog? Laptopokban ez elvileg úgy van kitalálva hogy csak teljesítmény centrikus feladatoknál használja a dedikált gpu-t, mert annak a fogyasztása több, mint a processzorba építetté. Például amikor csak az asztalt jeleníted meg vagy facebookot nézel, ilyesmit csinálsz akkor az integrált dolgozik mert nincs szükség nagy teljesítményre.
2018. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem működik játékban sem, viszont eszkozkeloben jelzi, hibátlannak írja, dxdialognal is minden okés, de ha elindítom a játékot nagyon nem működik, és azt írja ha bele akarok menni az Nvidia beállításokba, hogy nem csatlakozik megjelenito az Nvidia gpuhoz, ha pedig feloldom az integráltat akkor azzal fut a játék.

Ilyen hiba kódokat kaptam már:

Video tdr failure nvlddmkm. sys

Nvcplui.exe crashed

2018. nov. 10. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!