Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Prime B450-Plus M.2 SSD...

Asus Prime B450-Plus M.2 SSD támogatás?

Figyelt kérdés

Egy internetes áruházban,válogattam össze a cuccokat, és kiderült,hogy az alaplap nem támogatja ezt a típusú SSD-t.

(Samsung 250GB 970 EVO MZ M.2)

Az Asus honlapján pedig nem így láttam.


[link]


Most akkor nem értem mi a gond!


2018. nov. 13. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el ,hogy teljesen támogatja ez a lap.
2018. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 13. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig a gyártói oldalaknak kell hinni kompatibilitást illetően.
2018. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ErasableNinja válasza:

Szia,


Mindig nézd meg a gyártói oldalt és az alapján tájékozódj. PC-s boltok leírásaiban nagyon sokszor előfordul egy-egy elírás, valamint az ott dolgozók sincsenek a helyzet magaslatán néha.


Ezt az SSD-t csak rendszer alá vetted, vagy játék is menne róla?

Azért kérdezem, mert én is NVMe SSD-ket használok, pont egy ilyet, ami neked is van, valamint ugyanebből egy 500GB-osat, amire a játékok vannak telepítve és hihetetlen forró tud lenni. Annak ellenére, hogy nagyon jó hűtéssel van ellátva a ház, ezért vettem rá kb. 2-3 ezer forintért egy passzív hűtőt. Neked is ajánlom.


Üdv,

2018. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!