Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így blackfriday közeledtével...

Így blackfriday közeledtével milyen gépet ajánlanátok videóvágáshoz?

Figyelt kérdés

Aktuálisan érdekelnének gépek, amiket edetleg olcsóbban meg tudnék most kapni.

Mindenképpen laptopban gondolkozom, mert szükség lesz rá az egyetemen. Van egy asztali gépem, de még a képeket is fél perc alatt tölti be egy egyszerű mappából, felejtős.

Hobbiból csinálok nyaralós-vlogolós videókat, és hajhullató egy rossz géppel dolgozni.

Nem értek annyira a topichoz, olvastam hogy i7, 16GB ram, ssd, stb, na mégis konkrétan mi? Normális macbook ilyen célra hol kezdődik? A 300ezer forint nagyon a dolog csúcsa, akciósan szeretnék megvenni egy ilyesmi áru gépet.



2018. nov. 15. 02:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Párszor használtam mindössze a premier prot, de azt hallottam és tapasztaltam is hogy elég durva gépigénye van, akár szoftvert is váltanék.
2018. nov. 15. 02:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Autó motor kategória? Vėgülis az is gėp...
2018. nov. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Normális Macbook 500k felett kezdődik újonnan, ami jól lehet használni vágásra. A 300k-ból szinte mindegy mit veszel, mert csak hobbi lesz tehát nem fog nagy fejtörést igényelni, hogy a render nem 1:1,3 hanem 1:2 idő alatt fogja lekonvertálni az adott videót.
2018. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dell G5 egy ésszerű kompromisszum lehet. I5+GTX1060, ramot meg ssd-t tudsz benne később is bővíteni. Rendes hűtése van és jó anyaghasználata.
2018. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!