Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lenne jó ennyiér...

Melyik laptop lenne jó ennyiért? Magy. Lentebb.

Figyelt kérdés

Asztali gépem van, de most először szeretnék egy laptopot, hogy ne legyek helyhez kötve. Nem vinném magammal sehova, csak itthon használnám netezésre, írásra, skype, és nyelvtanulásra (duolingo) tehát nem komoly játékkal nyüstölném. Nő vagyok, nem értek annyira hozzá, de dvd-t az asztali géppem szoktam írni, és szintén az asztali gépemen használok komolyabb progikat mint a videóvágók, hangfelvevők és audacity, bár ezek azon is működnének. Az alábbi gépeket néztem ki, mert 120 ezerig mennék el, mert úgysem öt évre akarok venni laptopot, hiszen elavulnak, tehát úgy 2-3 évre tervezem napi pár órás használatra, vagy ez sok lenne az alábbiaknak?


[link]


[link]


[link]


[link]


Itt kerestem rá, de hogy hány magos proci kellene, és milyen videókártya, grafika stb. tanácstalan vagyok. A nagy tárhely, 1 terra nem annyira fontos, de hogy mi a kólönbség a ddr3 és a ddr4 között nem tudom.


Alcor tabletem van négy magos procival, de olyan lassú és az aksija alig bír 1 órát!!! Azt is jól beválasztottam!


Szívesen venném, ha ajánlanátok 120 alatti gépeket 15.6 colos átlóval, de ez csak egy kérés.


Megfordult a fejemben, hogy használtat veszek, németet, de az min. 50 e lenne, és nem magyar billentyűzettel, és csak használt, aminek az aksija nem bírná talán csak 1 óráig.


Tehát inkább újat vennék pár évre.

A boltban már nézegettem évekkel ezelőtt, ott szabályosan lebeszéltek róla, hogy ne vegyek laptopot (pedig nekik eladó), mert úgysem bírja 1 évnél tovább.


De nem tettem le róla. Segítenétek? KÖszönöm előre is.


2018. nov. 17. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért max. asztali gépet vennék vagy valami használt üzleti laptopot. Azokat nehogy megvedd, amiket linkeltél.
2018. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. DE csak megkérdezem, mitől rosszak? Nem bírnák pár hónapnál tovább?


Nagyon kellene a laptop, mert az asztali gépemet nem tolhatom át a másik szobába.

2018. nov. 17. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Alacson aramfelvetelu proci van ezekben, az en regi laptopomhoz (i3 2320m) 6 eves, az elso es az utolsonal is jobb, a masik ketto kicsivel megelozi. Szoval gyenge az osszes, eleg nyogvenyelos lenne akar a windows hasznalata is
2018. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+hd kijelzo mindben ami 2018-ban mar ciki
2018. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(a 768p kijelző teljesen rendben van)

Még a Winfos meg az alap programok se mennének rajta rendesen.

2018. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg használtban nem gondolkodtál? Egy ilyen is sokkal erősebb, mint az általad leírtak.

2018. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Intel Celeron nagyon gyenge proci, nehogy megvedd. Az én majdnem hat éves laptopom erősebb ennél. A használt annyit jelent, hogy külföldről behozott üzleti laptopok felújítva, átmatricázott billentyűzettel, magyar operációs rendszerrel. Ezekben i5 vagy i7 proci van, 8 GB és SSD. DELL vagy Thinkpad a legjobb, de a HP sem rossz. Például ez:

[link]

2018. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak cégektől vegyél, mert ezekhez még hat hónap garanciát is kapsz.

[link]

2018. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!