Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive és USB LED lámpa -...

Pendrive és USB LED lámpa - lassítja a laptopot, és miért van kevesebb szabad hely mint amennyinek lennie kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet butaságot kérdezek, kérlek nézzétek el tudatlanságom eme témában de érdekel.


A laptopom egy ideje picit lassú, és ez nagyjából azóta van, hogy csatlakoztattam hozzá:


2 darab pendrive-ot (32, 32 GB)

1 darab USB LED lámpt

és 1 USB egeret.


Kérdésem az lenne, hogy lassíthatja -e a gép teljesítményét, vagy befolyásolja -e bárhogyan az, hogy minden USB port-on folyamatosan működő dolgok vannak csatlakoztatva?


Továbbá (picit más téma) a gépen van 10-15 GB foglalt terület amely nem tudom hol van. Vírusírtás történt de nem vírus az oka. A Windows mappa (WIN7) több mint 40 GB. De nemrég mindent töröltem a C-ről kivéve a Program files-t és természetesen a Windowst. Ezek ketten együtt foglalnak 56 GB-ot, ezzel semmi baj nem is lenne, ha a számítógép szerint a foglalt terület ne lenne 72GB. Ez mitől lehet?


Köszönöm előre is a válaszokat (Igen, futtattam vírus irtást, ccleanert, a C meghajtó meghajtótisztítóját is, de egyik sem hozott eredményt, van valahol egy mappa amit nem látok és ilyen sokat elvisz, és ha igen hol és hogyan keressem?)


Win7, 32bit


KÖSZÖNÖM, ha mindkét kérdésemre kapok választ. Lenéző kommenteket nem kérek, azért teszem fel a kérdést, mert bár értek valamennyire a gépekhez, ezek a kérdések felmerültek, és sajnos nem találtam rájuk választ. :(



2018. nov. 19. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Renszer vissza állítási pont.

Swap fájl /virtuális memória/

2018. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már azt is néztem de hát még az se 10 giga..
2018. nov. 19. 22:29
 3/4 A kérdező kommentje:
visszaállítási pontot is töröltem de így sem szabadult fel semmi csak pár mega.
2018. nov. 19. 22:31
 4/4 CspCsj ***** válasza:

1. Ha kihúzod az említett USB eszközöket, és utána gyorsabb lesz a laptop - akkor tényleg lassítanak.


2. Rendszergazdaként indított WinDirStat vagy hasonló program összegez minden fájlt/mappát.

2018. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!