Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtatót vennék, de nincs...

Horváth Erzsébet1113 kérdése:

Nyomtatót vennék, de nincs számítógépem, se laptopom. Telefonról nyomtatnék képeket. Olcsó nyomtatót keresek. Melyik nyomtató alkalmas erre?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni? Fogalmam sincs , milyen nyomtató lenne ami , ami olcsó és egyszerű használni és egyszerű kicserélni benne a patront vagy amit kell. Telefonról szeretnék nyomtatni főleg képeket. Internetről rendelném meg pl emag vagy hasonló oldalról, vagy tudnátok ajánlani más oldalt? Köszönöm

2018. nov. 24. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Wifis legyen(feteve ha van wifi otthon)
2018. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen van köszi a választ :) és melyik fajta nyomtató a legegyszerűbb? Egyáltalán nem értek a nyomtatóhoz, nincs férfi a háznál, viszont ha kifogy valami brlőle én fogom újratölteni vagy amit kell. :) szóval patronosat vagy lézer vagy sugaras vagy milyen nyomtató lenne nekem a legjobb?
2018. nov. 26. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:

A patronos (tintasugarassal az a helyzet, hogyha nem használod el elég gyorsan a festéket, akkor kiszárad, és kuka. Maga a tintasugaras nyomtató általában viszonylag olcsóbb szokott lenni, a bolt a festékben van. Ha ilyet veszel, akkor olyat vegyél, amiben a különböző színeket külön lehet tölteni, ne kelljen minden festéket cserélni egy szín kifogyása miatt.


Lézert akkor érdemes, ha csak feketén nyomtatsz, mert bár van színes lézer is az iszonyatosan drága.

2018. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itthoni használatra, wifi van, viszont csak telefonról nyomtatnék. Szóval tudnátok mondani konkrét márkát ami olcsó de jó? ( Pl 40000.ftért nem fogok venni) Szerintem a színes nyomtatást nem használnám ki, szóval elég lebbe , ha csak fekete fehérbe nyomtat. Az is lényeges, hogy ugye nő vagyok és nem értek a patron vagy nem tudom mik cseréjéhez, úgyhogy valami olyan nyomtatót keresek, amit efyszerűen leget kezelni . Köszönöm a válaszokat :)
2019. jan. 16. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem HP Deskjet 3632 van, tokeletesen mukodik
2019. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérlek, azért ne írd már le magad ennyire azzal, hogy nő vagy! Patront mindegyikben kell cserélni, ha kifogy. Gondolom, elemet is tudsz cserélni a távirányítóban, kb. ennyi a patroncsere is, mindenesetre egyszerűbb dolog, mint egy konyhai robotgép összerakása dobozból használatra, ha nagyon nem értesz hozzá, egyszer látod, és menni fog.


Viszont azzal tisztában kell lenni a tintasugaras (patronos) nyomtatóval, hogyha nem nyomtatsz vele rendszeresen, akkor a nyomtatófej hajlamos beszáradni, és akkor fejcsere, és a festéket is gyakran cserélgetheted. A gyártóknak nem is a nyomtatóban van az üzlet, 10-20 ezerért is lehet már kapni, hanem a festékeladásban, ami szintén viszont nagyon drága. Tintasugarasban egyébként azt hiszem, már csak színes nyomtatót árulnak.


A lézernyomtató annyiból jobb, hogy ha sokáig nem használod, akkor sincs gond, és olcsóbb egy lap nyomtatási költsége, környezetbarátabb is.


37 ezerért találtam neked olyat, amivel okostelefonról is lehet nyomtatni.

[link]


Láttam már jóval olcsóbban is, de az nem kezeli wifit, és nem tud okostelefonról nyomtatni.

2019. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!