Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ramot vehetek a gépembe...

Milyen ramot vehetek a gépembe? Illetve cpu bottleneck?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék 2x4 vagy 1x8 GB ramot. Viszont, az alaplapom dual channel-ös és az érdekelne hogy csak 2 ramot tud kezelni mivel dual channel vagy tud kezelni 1 ram modult is egymagában úgy hogy a másik slot üres.


Illetve szeretnék egy videókártyát újítani nincsenek nagy elvárásaim viszont szeretnék játszani azokkal a játékokkal amikkel mindig is szerettem volna. A válaszottam egy GTX 660 lett. (Nem Ti)

A procimmal szerintetek jó barátságban lesznek?

Köszi a válaszokat előre is és szép estét/napot.


A gépem:


Mobo:Biostar H55 HD Ver.6.x

CPU: Intel Core i3-530 3.3 Ghz (OC)

RAM: Micron 8JTF25664AZ-1G6M1 2x2 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM

GPU: AMD Radeon HD 5850 Sapphire Vapor-X

OP: Windows 7 Ultimate 64bit SP1


A tervezett amit fent is írtam és amiről a kérdés szólna:


Mobo: Ugyanaz marad mint a fenti

CPU: Ugyanaz marad mint a fenti

RAM: 2x4/1x8 GB

GPU: GTX 660

OP: Ugyanaz.



2018. nov. 28. 18:52
 1/2 hypno ***** válasza:

A dual channel memóriakezelés csak egy lehetőség ara az esetre, ha páros számú memóriamodullal vannak feltöltve a slotok.

természetesen egy modullal is működik a gép, csak a gyorsabb memóriakezelésről kell lemondanod.

2018. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesz bizony bottleneck rendesen. Ez a CPU túl gyenge a GTX 660-hoz.
2018. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!