Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell OptiPlex 775. Se Win7-Win...

TheThunder kérdése:

Dell OptiPlex 775. Se Win7-Win8-Win10 semmi nem megy fel, se dvd-ről se penről. Valaki bármi ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok,adott egy Dell OP755-ös PC.

És az istennek nem megy fel rá se a Win7 se a Win8 se a Win10.

Minden alkatrész ami a gépben van,másik gépben mentek rendesen...cpu,ram,hdd,vga és a dvd író.

Kivéve ügye az alaplap...

Azt produkálja hogy telepítéskor bevágja a hibakódot ilyen 28%-40% között.

Cseréltem ( már pedig ezek biztosan jók ) kábelt,ramokat külön megnéztem akkor vga-t és hdd-t na meg ügye meghajtót...és ugyan az.

Próbáltam ugyan ezeket a rendszereket penről is,ráadásúl nem csak 1 penről és mit ad isten ugyan ez a hiba áll fent.

Én már csak az alaplapra tudok gondolni,de ha netán valaki már járt így nagyon hálás lennék hogy mi a megoldás mert engem lassan kikerget a világból akkor se jövök rá.



2018. nov. 29. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul alaplap hiba, de lehet hdd is attól még, hogy tesztelted. Milyen hibakódot ad? Azt azért jó lenne tudni.
2018. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
0x8007025D legtöbbszőr,de van mikor más.
2018. nov. 30. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az is elképzelhető a hibakód alapján, hogy korrupt/hibás a telepítő. Próbáld meg egy hivatalos oldalról lehúzott ISO-ból csinálni a boot usb kulcsot.
2018. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!