Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi videókártyák közül...

Az alábbi videókártyák közül melyiket vennétek meg? És miért pont az?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. ASUS GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 256bit PCIe (ROG STRIX-GTX1070-8G-GAMING) Videokártya



2018. dec. 3. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem kb. teljesen mindegy melyiket választod. Ami mérvadó, hogy az ASUS kártya nagyobb, egy picivel erősebb (és emiatt drágább is), meg persze 3 ventis, ami mondjuk előny, ha nagyon megizzasztod a kártyát.

Szerintem nem éri meg azt a felárat érte, úgyhogy én az MSI-re voksolnék.

2018. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Valamint szerinted megéri megvenni használtam 100K-ért 2év garival, vagy inkább a bolti?

2018. dec. 3. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Asus-nak sokkal jobb a hutese peldaul, halkabb, nekem mar csak ezert is megerne az arkulonbseget. Ha raszanok ennyi penzt videokartyara, akkor a kategoriajanak az egyik legjobbjaert nem sajnalnam azt a +10%-os arkulonbseget.


Hasznaltan meg nem vennek, foleg most, hogy rengeteg banyasz kartyat arulnak, amik 24/7-ben hajtva voltak.

2018. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha van rájuk garancia, mondjuk 1,5-2 év akkor se éri meg a használt?
2018. dec. 3. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem, pl. asus-nal is volt ra pelda, hogy csuklobol elutasitottak a gariztatast, amiert banyaszatra volt hasznalva a kartya.
2018. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és miből lehet rájönni vagy megtudni, hogy arra volt használva?
2018. dec. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!