Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia gtx 950M grafikai...

Nvidia gtx 950M grafikai beállítás?

Figyelt kérdés

Kicsit analfabéta vagyok az Nvidiához, ezért lenne egy kérdésem.

Fallout 4-el játszom, van a laptopban egy nvidia 950m 4gb-s videokari.

Mit lehetne tenni, a ‘smoothibb’ megjelenés érdekében? Medium grafikai beállítások mellett játszom, és nagyobb harcoknál kissé laggol. Lehet, hogy a játék alatt futó engine végett, de értékelném, ha valaki segítene, mit lehet tenni, az nvidia control panelon állítgatni, vagy ingame valami beallitasi tanacs ❤️

(I7 6th gen, 8gb ram)

Előre is köszönöm!



2018. dec. 4. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a grafikát. Itt nem lehet varázsolni.
2018. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a Fallout 4-hez kevés a 950m vga. Medium grafikán éppen elmegy HD felbontáson de FULLHD-ban már minimumon sem.
2018. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy RX 550 2gb kártya jobb nála, pedig az egy finoman szólva fapados alsó gamer kártya.

Egy dolgot tehetsz, szétszeded és kipucolod + valami nagyon minőségi pasztával (pl thermal grizzly kryonaut) újrakened mind a procit mind a vga-t (illetve a grafikát lejjebb húzod).

2018. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 4 éve vettem ezt a laptopot, a játék megjelenésekor 1920x1080on játszottam vele medium grafon, akkor nem voltak vele ilyen problémák. Tudom, hogy nem egy mai darab, de míg elvégzem az egyetemet kiszolgál. Elviszem az egyik ismerősömhöz, hogy pasztázza újra & takarítsa ki. Csodát nem fogok várni, ígérem!:D
2018. dec. 5. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!