Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új, utángyártott...

Vettem egy új, utángyártott akkumulátort Samsung laptopomba. De nem érzékeli a laptop, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az aliexpressről rendeltem, az ára 5000 Ft körül volt, a típusa megegyezik az eredeti Samsung akksim típusával. Jó értékelései vannak az eladónak erre a termékre, fotóval is illusztrálták mások, hogy minden rendben, ezért választottam ezt az eladót.

Korábban már rendeltem ugyanígy Toshiba laptophoz akksit, azzal nem is volt semmi gond, tök jól működik az utángyártott akksival is.


Esetleg valamit át kell állítani a rendszerben, hogy installálva legyen?


2018. dec. 6. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ha bepattant a helyére rendesen és ténylegesen az adott típushoz van az akku, akkor annak mennie kell. Lehet gyártáshibás is.
2018. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az akkuban lévő elektronika hibás. Azzal nem tudsz mit kezdeni.
2018. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bepattant, pontosan akkora és kinézetre is.

Szóval akkor az akksi lehet rossz? :/

2018. dec. 6. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad tölteni? Sanszos, hogy semmi delej nincs benne és kell neki pár órányi hálózat.
2018. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, már fél napja megy a gép a hálózatról, benne az akkumulátor.

Hát, akkor megreklamálom, ha nincs semmi extra trükkje, azért bíztam benne... Köszönöm!

2018. dec. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!