Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért világít folyamatosan a...

Miért világít folyamatosan a HDD ledje, és miért tünt el megint a meghajtóm?

Figyelt kérdés

Nyáron is csinálta már ezt, valami piros x hibát írt ki a Windows 10 értesítője, de akkor mappa nevét átt írta, pl nem az volt a neve hogy filmek hanem fi%5222.

Kábel meg cserélés után jó volt de mindent vissza raktam úgy is jó volt, de azért megint széjjel szedtem később és ki fújjadtam a pórt a sata csatlakozokból, ezt még nyáron csináltam meg, az otta semmi gond nem volt. KB 20 perce csinálja. Filmezni se tudok.



2018. dec. 9. 00:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Alaplapom meg adja magát?
2018. dec. 9. 00:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy régi gépem, az is ilyeneket produkál hogy eltünik, csak ott a DVD író meghajtója, széjjelszedés és visszarakás uttán darabbig jó, és ott is egyfolytába világít a led.
2018. dec. 9. 00:39
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez a mostani:

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)


Régi:

MSI 865GM3-LS P4

2018. dec. 9. 00:44
 4/8 A kérdező kommentje:

Win10 frissítés után csak cikluba kékhalál volt, de előtte még piros x hibát írt ki tálca nem működött. Nyáron volt ez.


Ez a HDD-m tünt el:

[link]

[link]

2018. dec. 9. 00:53
 5/8 anonim válasza:
Biztos, hogy nincs rajta vírus?
2018. dec. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs rajta, még 2db külső HDD-n is meg vannak és azok nem tünnek el. Ncore filmek vannak.
2018. dec. 9. 09:57
 7/8 A kérdező kommentje:

Most újba indítottam és ezt írja ki:

[link]

[link]


Sata kábelnak biztos nincs baja, mert nyár otta semmi gond nem volt vele, én arra gondolok az alaplap megy tönkre.

2018. dec. 9. 11:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet a gond?
2018. dec. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!