Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire befolyásoló tényező...

Mennyire befolyásoló tényező az, hogy egy kártya bányászatra volt használva és 50-70%-on ment? Most ha valaki csak játékra használja akkor is megy ennyin. Most akkor mi a különbség?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Persze, fél évig használt VGA féláron. Aha...


Vedd csak...

2018. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

mit javasoltok akkor?

Én egy assus strix 1070Ti-t szeretnék beszerezni de nagyon drága, a használt kilőve mert szar ezek szerint..Külföldről rendelni esetleg?

2018. dec. 9. 20:11
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Hol írta bárki hogy a használt kártya szar?

Hol írta bárki hogy a bányászott kártya szar?

Hol írta bárki hogy garancia nélkül vásárolj használt kártyát?


Pont azért szoktak az emberek valamit használtan megvenni,mert épp csórók az újhoz,vagy éppen semmi pluszt nem kapnak attól,hogy ők bontják ki elsőnek...

Gondolom te is elfogod majd egyszer adni a GTX1070Ti-t,nem azzal akarod magad temettetni.

2018. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő azért vegyél vissza az arcodból és tedd magad takarékra...

Csak a konklúziót vontam le abból, hogy 0-24be hajtva vannak a bányász kártyák és sokkal hamarabb tönkremennek, és hiába van rá garancia ha bányászásra volt használva akkor cseszhetem a garanciát

2018. dec. 9. 20:49
 15/19 anonim ***** válasza:

Külföldről sem éri meg a garancia miatt.


Jó lenne a használt még garis VGA ha ki lehetne szűrni a bányászcuccot.

2018. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
igen, ez lenne a legjobb
2018. dec. 9. 21:30
 17/19 Szirty ***** válasza:

"Bár a használt vga nem egyenlő a bányász VGA-val,nem értem minek kell összemosni."


Ha esetleg elolvasnád a kérdést, azt látnád ott hogy "bányászatra volt használva".


Jó reggelt kívánok?

2018. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#14 Pont erre jó a gari... Nem mondod el a gyártónak vagy a viszonteladónak hogy miért ment tönkre... Mondhatod azt is hogy gyári hiba nem fognak utánna járni ígyí kénytelenek kicserélni... :D Bumm kaptál a használt rossz kártya helyett egy zsírújat és nem az újpiazi árat fizetted érte :D Na ezért éri meg :D :P
2018. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18: kivéve ha az agyonhajtás miatt mondjuk a gari után 3-12 hónappal megy tönkre. Na bumm, vettél féláron egy féltéglát. :))))
2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!