Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egpu csatlakoztatás wifi...

Egpu csatlakoztatás wifi adapteren keresztül?

Figyelt kérdés

gép: HP 450 G1 probook

processzor: intel(r) core(tm) i3-4000m cpu @ 2.40ghz 2.40ghz

ram: 4gb

op.: win 10 64-bit

Ezzel a géphez szeretném használni az alábbi gpu-t:

videókártya: nvidia geforce gt 1030 low profile 2g 2GB


egpu adapter: exp gdc beast v8 (wifi adapter helyére csatlakoztatva)


már minden lehetséges módot kipróbáltam, de egyszerűen nem akarja az igazat.

egyszer sem ismerte még fel a kártyát. volt amikor bekapcsolt a gép akkor

olyan állapotba volt, hogy a kártyát magát elindította (a ventit rajta), de nem

jelezte az eszközkezelőben s volt amikor bekapcsolt a gép is és a kártya is, de

be sem bootolt a gép csak ilyen "hangyás" volt a kép ami pattogott.


Esetleg valaki tud valami megoldást erre a problémára?



#HP #laptop #hp450
2018. dec. 10. 22:13
 1/1 pappgr ***** válasza:

Bevallom, a dolgok feléről még nem is hallottam eddíg, de mivel senki nem válaszolt eddíg, megpróbáltam minél több infót összeszedni.


Feltételezem, hogy ennek előtte utánanéztél, de azért leírom, jó falytát vettél (mini pcie verzió kell), megfelelő Volt-ot dsz a rendszernek?


A laptopod Netwok interface-e PCIe Half Mini, a egpu-é PCIe Mini, ahogy értem a kölönbség csaka nnyi, hogy mehhora kártya férne bele normális esetben, de ki tudja.


A kártya amit bele akarsz tenni az PCIe 3.0 bus-t használ, se az egpu, se a hp oldalán nem látom hogy a network interface mit támogat, de őszintén nem hiszem hogy PCIe 2.0-t sem foglya teljesen szaturálni a kártya.


[link]

[link]

[link]


Sajnálom hogy nem tudok többet segíteni. Ezen kívül csak álltalános tanácsot tudok adni. Próbáld ki egy másik videokártyával, írj az egpu vagy a laptopod gyártójának.

2020. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!