Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alpenföhn Ben Nevis Advanced...

Alpenföhn Ben Nevis Advanced már kifutó modell, vagy most kerül a piacokra? (kevés helyen látom?

Figyelt kérdés
A sima Alpenföhn Ben Nevis sok helyen van, az "Advanced" kevés helyen, PCX-en gépösszerakóál se találntam, arukereso.hu oldalon is b. ktalán húsz helyen ha van míg a sima sokkal több helyen kapható.

2018. dec. 12. 18:00
 1/5 MGéza ***** válasza:
Újabb típus, nem kifutó. Az ára és a teljesítménye miatt elég felkapott lett, készletfogyásra tippelek.
2018. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hónapja néztem, akkor is ilyen kevés helyen volt kapható.
2018. dec. 12. 18:20
 3/5 MGéza ***** válasza:
Maga az Alpenföhn nem egy olyan márka amiből sokat rendelnek a boltok. Az eladók tudják hogy nem erre van beállva a vevők agya, kiskerben, legtöbb vidéki boltban ha hűtőt kérsz akkor rendszerint Coolre Mastert kapsz, mivel a vevő is azt ismeri, hamarabb megveszi. Ha arányaiban nézed az eladásokat, véleményeket akkor világosan látszik hogy melyik márkákat veszik sokan, nyilván azokat több helyen megveheted: Az egyszeri vevő bemegy, ezt elé rakják a márkákat, az alapján fog választani hogy már hallott-e róla, értelemszerűen, azokból lesz készlet.
2018. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezen meglepődtem, az '2000-es évek elején is hallottam e gyártóról, mint prémium minőségű hűtők gyártójáról.
2018. dec. 12. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A Ben Nevis Adcanced a menőbb, mert egy kicsit jobb és ezért talán hobban viszik. Viszont akinek mATX háza van, nem biztos, hogy befér! (160mm) Azoknak bátran ajánlom a simát, aminek szintén 120mm ventije van, de az egész csak 140mm. 140W TDP-ig jó!
2019. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!