Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-hez vennék gamepadet....

PC-hez vennék gamepadet. Mennyire változó a minőség az ár függvényében?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam egy xbox one kontrollert, és tök jó meg minden, de 15.000 forintot még sem adnék.


Kinéztem ilyen 3000 forint körülit. Mekkora az esélye, hogy pl. rossz lesz a stickek érzékelése, stb? Tudnátok ajánlani?


2018. dec. 13. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint pl. tényleg annyival jobb egy xbox one kontroller egy pl. 3.000 forintásnál? Vagy csak márka és az xbox-hoz való kompatibilitás miatt ennyi?
2018. dec. 13. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:

3000 ezres kontrollere annyit ér , hogy megvásárlás után belevágd a kukába

ha normálisat akarsz ami tartós jó és a játékok tökéletesen támogatják akkor kb csak az xbox kontrollel az a mi jó és ajánlható

2018. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az xboxot tökéletesen támogatják a játékok, minden gombot ott érzékel, ahol írja. Én is először olcsót vettem, aztán az xboxnál kötöttem ki.
2018. dec. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajna az xbox kontroller a nyerő csak..én használtan vettem és még úgy is megérte..volt hogy egy 360as kontrollert 5évig gyötörtünk! Időtálló, kényelmes, plug and play és mindent flottul bekalibrál
2018. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!