Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csuklótámasznak van értelme?

Csuklótámasznak van értelme?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kipróbáljam-e. Elsőre gondolatra tök fura lenne, hogy meg van emelve a csuklóm, és "magasabbról" használom a billentyűzetet.


Vélemények?


2018. dec. 15. 19:56
 1/3 MGéza ***** válasza:
Én egérnél használtam támaszos padot. Nem sok értelme van, szokatlan érzés is. Elvileg kíméli az ízületeket, de úgyis összenyomódik és deformálódik egy idő után és akkor kemény lesz és ez sem igaz. Tedd olyan helyre a billt hogy ne lógjon a levegőben a csuklód vagy az alkarod és nem fog elfáradni.
2018. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy csuklótámaszos billentyűzetem van, de semmi extra pluszt nem ad hozzá a mindennapi használathoz. Annyi, hogy nem kell annyira kinyújtóznom a gombok eléréséhez és nincsenek magasabban, tehát könnyebb elérni, viszont ezt egy, a billentyűzet alsó felén kellően elvékonyodó modell ugyanúgy biztosítani tudja.
2018. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra fontos valamiféle csuklótámasz mikor játszok és a WASD-on van a kezem órákat.
2018. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!