Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive nem működik, ahogy...

Pendrive nem működik, ahogy bedugom laptopba megjelenik de azonnal el is tünik, megint megjelenik és el is tünik. Előtte mikor még működött formáztam, de valamiért nem fejeződött be. Javítható még valahogy?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta semmi fontos adat, akkor töröld a partíciós tábláját, hozd létre újra (pl. DOS típust), tegyél rá egy teljes méretű partíciót és formázd.
2018. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, de ezt elmagyarázás nélkül nem tudom megcsinálni.
2018. dec. 17. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerestem egy jó magyar nyelvű videót hozzá, most hirtelen nem találtam. Ha a formázás megy, akkor próbáld simán csak újraformázni, az is elég lehet.
2018. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
..Illetve bocsánat, ha nem akarja csatolni, akkor nem biztos...
2018. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom formázni, mivel annyi ideig nem látható.
2018. dec. 18. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit kellene megpróbálnod.

[link]

Sajnos még nem találtam magyar leírást, nálam pedig nem Win fut, szóval kipróbálni és leírni sem tudom a pontos metódust. Esetleg még:

https://www.youtube.com/watch?v=oBC0tH2Q1fY

2018. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!