Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben a gép magától...

Játék közben a gép magától leáll, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval a géppel eddig nem volt semmi gond szépen muzsikált ámde 2nappal ezelőtt úgy döntött hogy cs matchmaking közben leáll. Azóta szokta ezt csinálni, de csak ha játszok vele.

Utánanéztem és a lehetséges problémák:processzor túlmelegedése:jelenleg egy intel core i5 3470 ről beszélünk, használat közben 50fokot tartja, néha felugrál 52-53ra

Videokártya driver gebasz:egy asus radeon r7 260 (igen asus radeon [link] ezzel annyit tudok csinálni, hogy újra letöltöm az amd-nek a videókártya felismerős driverét

Utolsó sorban a táp..:egy 560w-os kissquietről van szó ( [link] jelenleg ezzel nem tudok mit kezdeni, karácsonykor nem nagyon tudom elvinni senkihez, kölcsön tápot se tudok beszerezni, egyéb ötlet hogy diagnosztizáljam a jelenlegit?

Egyéb ötleteket szívesen fogadok, eléggé nehéz így használni a gépet. Köszi hogy elolvastad!


2018. dec. 20. 20:27
 1/6 MGéza ***** válasza:

Nehezen találtam rá a tápegység típusára de a specifikációk alapján joggal feltételezem hogy egy noname gagyi és nem bírja a terhelést. Kéne helyette valami jobb valószínűleg. Ilyen?:

[link]

Ötletem annyi hogy amíg nem tudsz valami normális minőségűre szert tenni, használd az Intel proci integráltjával a géped. CS:GO-t(ha jól sejtem a cs azt takarja) minimum grafikán ugyan, de az is viszi.

2018. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, hogy a táp a ludas, csak az a para, hogy másikra nincs pénzem. De min/miért változtatna ha integrált kártyán játszanék? És eddig miért volt jó?
2018. dec. 20. 21:01
 3/6 MGéza ***** válasza:
Mert eddig bírta a tápegységed, elfáradtak a kondenzátorok, satöbbi. Rákeresve eléggé gagyi kínai gyártótól származik, azok hajlamosak max 1 éven belül kikészülni. Ha használni akarod a videokártyádat muszáj lesz másikat szerezned. Ha az integráltat használod csak az annyiban segít hogy ideig-óráig kihúzod vele mert azzal sokkal kevesebbet fog fogyasztani a géped.
2018. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor majd keresek valami mást, köszönöm a segítséget!
2018. dec. 20. 22:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp, hogy melyik márka érné meg,mekkora táp legyen benne?
2018. dec. 21. 06:41
 6/6 MGéza ***** válasza:
15-20k magyar forintért egy Be Quiet!, azzal nem fogsz mellé, vagy Antec. Esetleg FSP Hexa 400-at, vagy CM Masterwattot kapsz olcsóbban, Chifetec Force még amit be lehet vállalni.
2018. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!