Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fülhallgatót ajánlotok...

Milyen fülhallgatót ajánlotok zenéhez és filmekhez?

Figyelt kérdés
Telefonhoz Sony MDR-EX110LP-t használok, meg vagyok vele elégedve, de számítógépbe dugva mintha nem lenne ugyanolyan jó. Játszani nem szoktam, csak zenéhez és filmekhez milyen fülhallgatót ajánlotok, ti milyet használtok? Max 10-12ezer Forintot szánnék rá.
2018. dec. 22. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Zenéből milyen stílus?


Általánosságban ezt am:

[link]

2018. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Többfélét hallgatok, főleg pop, rock, metal.


Köszönöm a fejhallgató ajánlást. Esetleg fülhallgatót tudsz ajánlani?

2018. dec. 22. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Sony WI-H700-at használok és tudom ajánlani, de ez nem fér bele az általad megadott keretbe. Ritkábban egy MDR-ZX660-ast szoktam használni, nekem tetszik a hangja, de ha sok-sok basszust szeretnél, akkor elvileg az MDR-XB szériát nézegesd, van belőle fül- és fejhallgató is 12.000 Ft körül. De nem tudom ezeknek milyen a hangjuk nem próbáltam őket. Ebben az árkategóriában próbáltam JBL T290-t, Marley Chantot, AKG Y23-at és Sennheiser CX1.00 és CX2.00 modelleket is. A JBL tök oké szerintem, a Marley nekem nem tetszet, túl sok volt a basszus és elnyomta a részleteket (pl. a cineket), Az AKG sajnos már nem kapható pedig ezek közül az volt számomra a legjobb emlékeim szerint. Végülis a Sennheisereket ajánlanám neked leginkább, a két modell hangban ugyanaz, csak a 2.00-án van telefonhoz való vezérlő, ha szükséged van ilyenre. Ez ugyan 15.000 körül szokott lenni, de most karácsonykor biztos akciós valamelyik webshopban, áruházban.
2018. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!