Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jó használt laptopot...

Milyen jó használt laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Most egy dell e6400 van, sajnos nekem már gyenge, de nagyon szeretem az ilyen üzleti gépeket, mert nagyon masszív, semmi baja nem volt. Ha minőségi műanyag az egész az sem baj, csak ne az ilyen olcsó acer-lenovo legyen...


Suliba hurcolnám hetente többször, illetve itthon használnám asztalon nagy részt. 12" már nagyon kicsi, 15,16 felett meg már nagy, 14-15 a legjobb méret.

Procire core i legyen, minimum 3. generáció, 4gb ram minimum, és nem baj ha ssd-s.

Dell latitude-ban gondolkodtam, aminek 3.számjegye minimum 3-as (pl 6430), dell inspironon, illetve talán hp 8470p-ben, 840-ben. De jöhet bármi, csak ezeket néztem.

Játékot nem baj ha bírná, lenne benne videókártya, de nem elsődleges, csak egy erősebb proci legyen (core 2 duo már harmatos).

Az ár nagyonmax 80, de inkább 70.


Köszönöm a válaszokat!


2018. dec. 26. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A Hp 8470p és a Dell Latitude E6430 jó volna erre a célra, ssd-vel később is bővítheted, úgyhogy ez ne legyen szempont a vásárlásnál.
2018. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!