Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyiből milyen AMD félkonfigo...

Ennyiből milyen AMD félkonfigot lehet összerakni?

Figyelt kérdés

Haverom megkért, hogy nézzek neki gépet, én viszont mostanában csak az Intel, Nvidia vonalat követem, amiknek nagyon felment az ára, de neki annál olcsóbban kéne gép, ezért egy Ryzennel jobban járna.

Van egy 1050Ti-je, az maradna, szóval kellene alaplap, proci, memória(ha DDR3 nem jó). Videokártya, tápegység, merevlemez van. A leghardverigényesebb játék talán a PUBG, amivel játszana.

100 ezerből szeretné megvalósítani a dolgot, de ha nem lehet, valamivel fölé is lehet menni.

Előre is köszi a válaszokat!


2018. dec. 27. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Amire eddig jutottam:

Gigabyte B450M DS3H, ez még változhat

Ryzen 5 2600

1x 8GB 2400-as RAM, később bővítheti 16-ra.

2018. dec. 27. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Esetleg tehet bele kétszer ennyi ramot, ha belefér a keretbe.

2018. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Annál a lapnál picit drágábban van sokkal jobb is, például amit linkeltem. A RAM pedig legyen legalább 3000Mhz, mert ez Ryzennél sokat számít teljesítményben.
2018. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, pont azt a lapot találtam én is, most akartam belinkelni. :D

Köszi.

2018. dec. 27. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!