Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnék telefon használa...

Hogyan tudnék telefon használatával a számítógépre kötött hangfallal zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy számítógép és egy telefon, azt szeretném elérni hogy a telefonon elindítok egy zenét és a számítógépen szólaljon meg mindenzt bluetooth-on keresztül.

A bluetooth megvan (Asus USB-BT400) Még régebben ugyanezt tesztelgettem egy másik számítógépemen, azon Windows 7 operációs rendszer volt és könnyedén eltudtam érni, viszont most Windows 10-em van és sehogy se tudok rájönni hogyan kell. Rácsatlakozok a telefonra gépről kér egy kódot összepárosítom és pár másodperc múlva eltűnik a jelzés hogy össze lenne párosítva. Ez valószínűleg a hardverem hibája, viszont nem találtam rá megoldást meg arra hogyan tudnám használni úgy mint Windows 7-en

Gépem adatai:

Windows 10

I5 3470 processzor

2x4GB DDR3 ram

500GB merevlemez

HD7790 1GB grafikus kártya legújabb driverekkel

(Ui: Drivereket keresni a bluetoothoz már próbáltam sikertelenül)



2018. dec. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A Windows-os megoldás nem tudom hogy van, de ha csak zenét akarsz hallgatni, akkor használj Spotify-t. Feltelepíted telefonra és gépre is és ha mindkettőn meg van nyitva, akkor tudsz váltogatni, hogy melyik eszközön szóljon. Ha átrakod a hangforrást a számítógépre, utána a telefonon keresztül is tudod kezelni a lejátszást.
2018. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez egész jó megoldás lenne, viszont nekem youtubeon keresztül lenne rá szükségem...
2018. dec. 28. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
youtube.com/tv
2018. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a Youtube TV megoldotta! :)
2018. dec. 28. 11:48
 5/6 Rókandris válasza:
Vegyél egy jack elosztót.
2018. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van, viszont ha már lehetsèges vezetèk nèlkül, akkor úgy szeretnèm! :D
2019. jan. 1. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!