Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverek számára fenntartott...

Alexa092 kérdése:

Hardverek számára fenntartott memória 4Gb?! win10 64bit, Gigabite 970aud3p V2, fx6300, kingston fury hiperX red 2db*4Gb-- 2-4 slotba rakva, v kártya nem integrált! msconfig-ban nincs pipa a memóriánál! bios-ban nem találtam beállítást!

Figyelt kérdés

#hardverek számára fentartott memoria
2018. dec. 28. 09:52
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a bajom. pár hónapos a gép, és le fagy néha a youtube mert a cpu-m használata 100% vagy közelében, a memóriám nekem is 8gb még de 2.5 használható, meg 50% -ok használatban vannak egy weblap futásánál....

De nekem ez csak azóta jelentkezik amióta eredeti Win10-et raktam fel... :) viszont érdekel hátha írnak neked valami hasznosat.

Bocsi, hogy nem tudok segíteni.

Ja de mégis. A ramok nem jól vannak rakva!

Nézd meg újra a lap papírját, nem 2-4 be rajuk. Már egymás mellett vannak a slot-ok amikbe pakolni kell őket. Nem sokat jelent de azért jobb a békesség :)

2019. jan. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!