Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Amd Fx 8350-et rendesen...

Kopy01 kérdése:

Egy Amd Fx 8350-et rendesen tud hűteni egy wraith cooler? (nem a gyárival vettem hanem a wraith coolerrel)

Figyelt kérdés

#hűtő #AMD #wrait
2018. dec. 28. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Jézus Mária elment az eszed? Ilyen procit venni óriási melléfogás, max. használtan 8 ezerért.

Egy Ryzen 3 1200 odaveri.


Vidd vagy küldd vissza ha 14 napon belül vagy még.

2018. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvan az okom miért ezt vettem, nem neked kell használnod. Csak arra vagyok kíváncsi amit meg is kérdeztem nem arra, hogy mi a véleményed a processzorról
2018. dec. 28. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

BADABUM: de ahhoz alaplap és DDR4-es memória is kell, ami kapásból legalább 40 ezres pluszkiadás.

Igen, elég hozzá az a hűtő, főleg ha nem tervezel nagy tuningot.

2018. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem vettem ryzen-t. Rendben köszönöm overclockolni nem szeretném. Tobb oras erosebb jatekokkal valo jatszast is ki fog birni?
2018. dec. 28. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


18k+17k+16k=51k+posta, legyen 55k cakkpakk. Újonnan kb. 70k+posta.


A proci amit vett újonnan kb. 23k+posta. Az alaplapja meg a régi procija meg a 8gb ddr3 ram csak ér egy 20ast eladásnál, de inkább többet.


Szóval szerintem az új vásárlást igazolni nem lehet, maximum nem akarja belátni hogy hülyeséget csinált.


Ha teheted vidd vissza és válts platformot. Ha ragaszkodsz hozzá, igen le tudja hűteni és igen lehet vele játszani hosszan is.

2018. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz ennyi kellett
2018. dec. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!