Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akármikor elindítok egy...

Bnece Márk kérdése:

Akármikor elindítok egy letöltést vagy telepítést akkor a gépem lecsatlakozik mindenről ami nethez kapcsolódik, a monitor azt írja hogy out of range és visszajön minden. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tudnék csinálni ezzel már ez egy jó ideje így megy. Egy dolgon gondolkodtam hogy esetleg RAM probléma lehezt mert eléggé régi először azt hittem hogy Videókártya és az 1050ti-om valamit bekavar de aztán cseréltem egy 1060 6gb-ra és ugyan úgy fent áll a probléma , ez azóta van amióta az egész gépemet cseréltem ebbe beletartozik hdd, alaplap , processzor , kártya, táp, ház végül is mindent ami lényeges kivéve a ram , régen volt olyan a gépemmel hogy kikapcsolt magától random pillanatokkor most ilyen nincsen csak elmegy a kép a tápom egy Cooler Master 750W pontos nevét nem tudom de csukott szemmel kellene adnia a powert az alkatrészeknek. Sőt meg is néztem elvileg minden tökéletesen működik olyan szentpontból minden alkatrész megkapja a maga kis adagját. Tehát nem igazán tudom mit kellene csinálni. A mostani ramom viszont 8gb 800mhz ddr3( ezért gondolom hogy esetleg ő a ludas) alaplaom az egy H61-S2PV proci i7 2700k meg egy 2 tb hdd 7200rpm nem tudom mi szükséges még.

2018. dec. 28. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!