Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért "pöttyös" a kép játékokb...

Miért "pöttyös" a kép játékokban? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Adott egy msi r9 280x videókártya és egy samsung s24d300 hdmi kábellel összekötve.

A problémám az lenne hogy a legtöbb játékban, főleg a sötét részeken szürke pontok kezdenek el ugrálni, kinézetre kb mint a statikus zaj a TV-ken csak itt annyi történik hogy fekete alapon szürke pontok ugrálnak. A monitor nem pixelhibás, minden más(pl. videók,képek)tökéletesen megjelennek .



2018. dec. 29. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

HA mázlid van, csak HDMI kábel "statikus zaj" beszűrődése, egy rövidebb vagy jobb kábelcsere megoldja.

A rosszabb és szerintem valószínűbb is, mivel csak játéknál jelentkezik, hogy VGA memória kezdi megadni magát, és időnként hibára fut. (Ezt csak kártya csere orvosolja)

De lehet még tápegység is, a nagyobb terhelés alatt nem tudja stabilan ellátni energiával a hardvereket.

Illetve ha egy játéknál jelentkezik, akkor annak Crack -je hibás.

2018. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ahogy leírtad én is a rosszabbik esetet tartom valószínűbbnek, de azért megpróbálok egy hdmi kábel cserét. A crack pedig biztos nem mert eredeti játékoknál is előfordul. Köszi szépen.
2019. jan. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!