Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ACERshop üzlet tényleg ilyen gáz?

ACERshop üzlet tényleg ilyen gáz?

Figyelt kérdés

Honlapjuk alapján az embernek olyan benyomása van mintha az ACER saját márkaboltja lenne, de ugye olyan nincs talán nem is lehet, kereskedői láncot nem lehet kikerülni.


G5-793-74GY Acer Predator notebook (i7-7700HQ, GTX1060 6Gb)


Eredeti ára honlapjuk szerint olyan 424ezer volt novemberben, amit első körben akcióztak azonnal bevezetéskor 400ezerre, majd pár hétre rá 360ezerre, végül szülinapi akció keretén belül 324ezerre!!!

Ekkor meg is rendeltem a honlapjukon, majd másnap hívtak hogy sajnos elfogyott nincs és nem is lesz már, törlik a rendelésem.


Ezzel szemben újra felrakták 2 héten belül, eredeti 424ezerről leárazva ismét 400ezerre. Írtam nekik, hogy nem volt túl etikus olyan készüléket annyiért árulni, amiért eszük ágában sem volt értékesíteni (vagy csak pár darabot).


Válaszban írják, hogy sokat nem vettek át, ezért van újra kínálatban. Sajnos mivel közben lejárt az akció, ezért nem tudják (akarják) értékesíteni már azon az áron annak sem, aki akkor rendelte meg.


EZ NEM IGAZ, mivel elérhetőségre külső raktárat adtak meg és 4-5 hét beszerzési időt. Ha valaki nem veszi át az azonnal átvehető amint a futár visszaviszi!!!


Hazudozni kell komolyan? Ilyen olcsó trükk? Kirakjuk hogy ennyi nálunk mindenki felfigyel ránk aztán majd azt mondjuk sajnos elfogyott?


Ilyen stratégiát max valami magas pozíciójú, de szerény értelmi képességekkel rendelkező ember "találhat" ki. Ezt a trükköt már ezerszer eljátszották, valami újat kéne, mint 100adszor is feltalálni a kereket.


Szívesen megmutatnám, hogy kell tisztességesen ugyanakkor sikeresen (új ötletekkel) működtetni egy meglévő céget az ilyen valakinek a valakijei helyett.



2018. dec. 30. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
(Szinte) minden bolt ezt csinálja, nem tudom, mi bajod van.
2018. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Konzolvilággal jártam most az ünnepek alatt hasonlóan.

(Hamis raktárkészlet, hiába van X városban raktáron, közben lehet nem lesz. Eladót egyáltalán nem érdekelte a probléma. Jó volt 1 órát oda majd 1 órát szomorúan vissza utazni mert falun lakok, köszi fiúk ha olvassátok :D )

2018. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De amúgy Edigitalnál is voltak dolgok, ott hasonlóbb mint a tied mert az akciózással kapcsolatban.


Kifizettem online egy TV-t, majd ahogy visszadobott az oldalra, megnéztem megint a TV oldalát, csak a specifikációkat akartam még egyszer elolvasni. Erre láttam hogy -10% kedvezmény. Ez is érdekes volt, csak erre az egy tv-re volt ilyen 10% akcó. Talán nem is volt más akciós egyáltalán. Nem tudom az okát miért volt ez, biztos valami automatikus cucc, de mivel kifizettem (soha többé nem teszek ilyet ebből okulva) nem is reklamáltam utána.

2018. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A helyedben megrendeltem volna még1szer, majd visszaigazolás után az elsőt lemondod :)
2018. dec. 30. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel kifizettem előre, pénz hiányában nehéz lett volna :D
2018. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Online vásárlásnál elállhatsz bármilyen indok nélkül a vásárlástól. Igaz várni kell picit, hogy visszakapd a pénzed, tehát max annyit vesztes, hogy egy ideig náluk lesz a pénzed, tehát a helyeben megrendeltem volna újra az olcsóbbat, a korábbit meg viszamodnom és majd vmikor visszajön a drágábbi ára:)
2019. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!