Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó kártya hiba okozhatja...

Videó kártya hiba okozhatja ezt a rejtélyes problémát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra történt ez az egész szituáció, játékoknál. Ezek a játékok teljesen eredetiek nem törtek. Mikor megnyitom az alkalmazást nem egyből a játékba dob be hanem a játék menüjébe. Ott különösebb baj nem történik, de amikor rányomok egy játékmódra akkor a számítógépem egyből kikapcsol, a videó kártya ventilátora maximumra felpörög, CPU ventilátora is elindul de az csak normál sebességen. Internetezésnél teljesen jól működik semmi baja nincsen a gépnek. Miközben leáll a gép nem melegszik fel egyáltalán, teljesen normál hőmérsékleten üzemel. A gépem egyáltalán nem poros teljesen tiszta, kiszoktam fújni sűrített levegővel. Nem tudom ez számít e de nyár végén lett újra pasztáva. Sajnos én annyira nem értek hozzá hogy rájöjjek mi okozhatja ezt a hibát. Windows 10 van rajta, a videó kártyám típusa GeForce GTX 760. Bárkinek van bármiféle tippje, tanácsa szeretettel várom!

2018. dec. 31. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen tapod van?
2018. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!