Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti a születésnapotokra, kapni...

Ti a születésnapotokra, kapni szoktatok a géphez cuccokat, vagy kérni, és azt kapni?

Figyelt kérdés

Például, videókártyát, a kérdés olyan szempontból merült fel bennem, hogy:

Van egy videókártya, mondjuk, egy 1 GB-os, 80 ezer forint, én szeretnék egy kártyát, ami kicsit több, 6GB, az ár külömbség, a 6GB-os 20Ezer forinttal több, viszont, ők az 1 GB-osat veszik meg, mert az árat nézték, és az alapján döntöttek.

A Lényeg:

Gond lenne, ha kérném tőlük, hogy a másik kártyát vegyék meg? (Tudom, kicsit hülyén hangzik, de én születésnapjaimra, soha, semmit nem kértem, külön szóltam is nekik régebben, ne vegyenek semmit, viszont most, szeretnék az ismerőseimmel valami online játékot játszani, amihez szükséges az a kártya).



2019. jan. 8. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alap problémát, ne azt nézd hogy a vram mennyi a kártyán, bár nem tudom mi az a kártya ami 1gb és 80k mert manapság manapság még egy belépöszintü kártyán is 2 van, nem a 80k s kategorián.


De lényegtelen, azt meg végképp nem tudja senki hogy szüleid hogy döntenek.

2019. jan. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg pótold ki a különbséget, én régen volt, hogy úgy csináltam.
2019. jan. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
74%
Én ilyenkor egy dolgot csináltam: mondjátok meg mennyi van az ajándékra és én majd megmondom pontosan mi kell. Mert a szülő általában nem ért hozzá és úgysem azt vesz amit kéne. Vagy kérd el az árát és pótold, ez is az ajándékozás egy módja.
2019. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, meg fogom kérdezni, viszont, a saját pénzemből is rakok hozzá, szóval, a felezés meglessz, mert azért, én se akarok senkit se lehúzni itthon.
2019. jan. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!