Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
Rysex nevű felhasználó kérdése:

Videókártya vásárlás?

Sziasztok. Új gép összerakásán dolgozok és szeretném a segítségeteket kérni. 200 körül vásárolnék videókártyát és érdekelne, hogy megéri e beszerezni a 1070,1080 kártyák eggyikét, vagy inkább a 2070 et érné meg? Mindenképpen Nvidia típus érdekelne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítástechnika, PC

jan. 9. 18:49  Privát üzenet  

A válasz
2070

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 9. 19:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Erdélyi vagyok, használtan szeretnék venni egy Asus GTX 1070-t, viszont tartok attól hogy egy olyan kártyát fogok ki amelyik bányászatra volt használva. Különféle programokkal ki...
Videókártya Vásárlás előtt állok nézegettem az RTX 2070-eket. Sokkal erősebb mint a 1070 meg a 1070ti. Ezek a kártyák közül vacilálok melyiket vegyem? Az RTX 2070nek van bármi féle baja?
Videokartya vasarlas elott allok, mi a velemenyetek az rtx kartyakrol, valaki hasznal rtx -et?
RTX 2070 8GB Gaming OC 200ezret megér? Vagy milyen kártyát ajánlanátok?
Videókártya vásárlás előtt állok! 1080pbe játszok és szeretném hogy a játékok ultrán simán hozzák amit kell, és nem is lenne baja ha egy jó ideig bírná. Milyen kártyát ajánlottok?
Videokártya vásárlás elött állok és kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek melyik videokártyát érdemesebb megvennem? Kettő típus érekel:Asrock RX560 2gb vagy Asrock RX 550 2gb?...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!