Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt videókártya?

Használt videókártya?

Figyelt kérdés

Hardverapron nezegetem a kartyakat, 1070 es 1080 kozt gondolkodom. Egesz jo ara vannak mar 1-1,5 ev garanciaval.


A kerdesem az lenne hogy lehet-e valami hatrany ha pl banyasztak a kártyával? Illetve ezt hogyan lehet megallapitani, mert nem sokan irjak oda hogy banyaszott.


2019. jan. 10. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Döntsd el magad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Van aki odaírja hogy bányászkártya, van aki nem. Te nem fogod megállapítani semmiből. Lutri...

2019. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A bányászat, ha megfelelő körülmények között végezték, akkor jobbat tesz a kártyának, mint a játék. Bányászathoz alulfeszelik a kártyát, így a folyamatos terhelés sem melegíti annyira, illetve a
2019. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Illetve az egyenletes folyamatos terhelés egyenletes hőtermelést eredményez, nincs hőingadozás. Max. a ventilátora tud hamarabb meghalni, de az 1500 Ft.
2019. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

2#


Már csak az a két kérdés merül fel bennem, hogy:


1. Honnan fogod tudni hogy "megfelelő körülmények között" dolgozott a kártya?? Segítek, sehonnan

2. Honnan fogod tudni hogy a maximális profit érdekében nem hajtotta-e túl napi 24 órában a VGA-t???Segítek, ismét sehonnan...


Mint írtam, lutri az egész. Egy nagyon drága lottó...

2019. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem gyári biossal fogod kapni a kártyát, ez már sokat elmond róla, hogy érdekelte a tulajt, hogyan érdemes bányászni vele. A másik a fogyasztás, mekkora rigből vette ki. Akinek van egy 6 kártyás rigje, érdeke, hogy jól legyenek beállítva, mert megeszi a gatyáját is annyi kártya. Figyelni kell a jeleket és lehet venni jó bányászatra használt kártyát.
2019. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de mint írtam lutri. Azt sosem fogod tudni hogy lelkiismeretes logikusan gondolkozó bányásztól vagy egy amatőrtől veszed-e a VGA-t mert az nem lesz ráírva.
2019. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
... és ha hozzáveszed hogy egy használt 1080-as 120-220.000 ezer között van akkor drága lottó ez, mint írtam...
2019. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírt teória alapján senki ne vegyen egy bizonyos szint felett használt vga-t, mert lehet, hogy bányásztak vele...

Legyen rajta legalább fél év garancia, aztán ha az idő alatt behalna, akkor is védve vagy, ha meg többet bír, valószínűleg garanciális baja nem lesz.

2019. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De, vegye csak nyugodtan. ÉN nem vennék 150-220.000-ért használt VGA-t...
2019. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Uhh. Igazából 1070-est neztem leginkabb. Talaltam is jo arban, 2 ev garanciaval. Mondjuk 1000+ pozitiv es 0 negativ ertekelese van az embernek, talan nem annyira gaz akkor, nem?!
2019. jan. 10. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!