Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Haldoklik a tápom?

Egy be quiet Straight Power 10 600W tápot használok majdnem egy éve. Két hétig senki nem használta a gépem amíg szabadságon voltam, amikor visszajöttem nem tudtam bekapcsolni. Nem világított semmilyen led, mikor újra bekapcsoltam a tápot.

Másnapnap megint megpróbáltam és minden rendben működött.

Keress kérdéseket hasonló témákban: táp, tápegység, számítógép, gép, Power Supply, PSU, PC, hardver

jan. 10. 13:12  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A tápom nem működik. A képen lévő elemre milyen néven tudok rákeresni?
Miért ciripel/cicereg a tápom játék közben?
Tápom elbirja az új vga-m? Mennyire jó táp ez?
Egy GTX 1070TI Strixhez jó lesz a Zalman ZM600 GSII 600Wattos tápegység? Ilyen tápom van a mostani gépembe és nem igazán szeretném lecserélni ha nem muszáj, szóval?
Elbírja a tápom?
Azt hiszem haldoklik a tápom, hogy vegyek újat?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!