Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Webshopoknál lehet kérni alaplap BIOS-frissítést akkor is ha nem rakatom össze a gépet?

Tehát ha PCX-ről vagy iponról rendelek egy B350-es alaplapot akkor kérhetek frissítést, hogy 2.generációs Ryzent is tehessek bele?

jan. 12. 01:47  Privát üzenet  

A válaszok
Persze. Pár ezer forintért megcsinálják.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 02:23 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

lehet,de mi értelme?nem lesz olcsóbb és nem tudod kihasználni a storage mi és pbo funkciókat.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 05:27 Privát üzenet

PCX-ről rendeltem 2. generációs Ryzen-t és B350 alaplapot.

Igen, lehet. Én is kértem BIOS frissítést, mert azt még sosem csináltam és gondoltam jobb a békesség, de összeszerelést nem kértem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 09:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem működnek az USB portok hardver csere után?
Gygabite alaplap BIOS jelszó?
Ezt az alaplapot kell frissíteni ehhez a processzorgoz?
Hogy tudok BIOS-t frissíteni, ha a processzorom csak a legfrisebb BIOS-al kompatibilis az alaplapommal?
Fekete képernyő, mit csináltam rosszul?
Konfiguráció: Gigabyte 970A-DS3P Dual UEFI Bios alaplap AMD FX 8150 3,6GHz Black Edition 8 magos processzor Arctic Cooler Freezer 13 Megérné megvenni ezt a gépet így?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!