Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD4850 melegszik, mit csinálja...

HD4850 melegszik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Alapjáraton 60-70 °C, ha bármilyen grafikus teljesítményt igénylő programot elindítok, 2 percen belül lekapcsol a gép.

- az egész gép ki van takarítva

- hűtője újra lett pasztázva (venti rendesen forog, nem csapágyas)

- szellős helyen van, más VGA-k "ugyanilyen környezetben" teljesen normális hőfokokat produkálnak

Mit tegyek, hogy ne melegedjen? Vagy tényleg custom hűtés kéne rá? (annyit meg nem ér nekem az egész)


2019. jan. 12. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet maga a kártyáról..


Ajánlom az Msi Afterburner programot, ott tudod szabályozni a kártya fokát..


Amugy biztos vagy te abban hogy csak 60,70 fokkos a kari? Egyszer nálam is volt játék alatt !!100 FOK!! pár percben belül és lekapcsolt a gép utána kellet várni mig ki hüljön a kártya..


Nem tunningoltál rajta semmit véletlen? Driver hiba?

2019. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Különben a HD 4850 egy bitang erős kari, leszámitva a Max 110 W-t amit eszik..
2019. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szenzorgond is lehet... 10+ éves videokártyánál nem csoda, ha bedöglik valami. Olyan nagyon költeni rá már tényleg nem érdemes.
2019. jan. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kártyám. Az is bitangul melegedett. Úgy oldottam meg, hogy eladtam.
2019. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Erről a jószágról van szó.

Jelenleg downclockolva van elég erőteljesen, csak így meg kemény 6-7%-okat ér el userbenchmarkon...

2019. jan. 13. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:

# 2

110W sok?

Az én R7 260X-em is annyit zabál és egy kula már manapság.

Kellene már egy 3GB-os 1060...

2019. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!