Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik túl a Videókár...

Miért melegszik túl a Videókártyám?

Figyelt kérdés

Már szétszedtem megtakarítottam az egészet és újrapasztáztam, de ugyan úgy túlmelegszik, viszont Noname pasztát alkalmaztam lehet ez az oka ? A légáramlás is jó a gépházon belül, Thermal Grizzly-t szeretnék használni, de viszont nem tudom, hogy a VGA és a CPU lapkája milyen anyagból készült mivel nem lehet alumíniumon alkalmazni ezt a fajta pasztát mivel feloldja

VGA : Asus HD 7870 OC ( gyári dupla ventik+ hűtőborda)

CPU : Intel i5 4690 + gyári hűtő .



#VGA #hűtés #pasztázás #Thermal grizzly
2019. jan. 2. 12:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha 100% ra van állítva a Videókártya ventilátor teljesítménye akkor is eléri a 101 fokot és visszaveszi a teljesítményét.
2019. jan. 2. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked valami nincs átálitva véletlen? Egyszer én igy jártam, és a videókártya utána teljesen kuka volt.. Nézd meg MSI Afterburnerben a tuningot és hasonlót, mert ez abszolút nem játék.. AIDA64?
2019. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barnus2000 válasza:
Most alaphelyzteben 53C
2020. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!