Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik mostanában a legjobb...

Mik mostanában a legjobb perifériák game-hez? (egér, billentyűzet, monitor)

Figyelt kérdés

Egeret tudom nagyjából: Razer Deathadder Elite

Mechanikai billentyűzet legyen, a monitor meg IPS!



2019. jan. 14. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen játékra, milyen gép van mellé?

[link]

Itt tudsz egerek közt válogatni.


Mechanikust nem biztos, hogy vennék, nekem pl 3 éve 2000Ft-os Silverline-om van és minden játékot teljesen jól visz (mondjuk nem is kell egyszerre 2-3 gombnál többet lenyomnom). Ha magyar kiosztású kell, akkor jóformán Tesoro.


Monitornál LG vagy Samsung, amelyik szimpatikus, esetleg ASUS, de ők is LG meg samsung által gyártott panelokat használnak, szóval ugyan ott vagy. 50e körül 24 col fullHD felbontás bármelyik jó.

2019. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt az excel oldalt már annyiszor láttam, inkább átfogalmazom a kérdést: melyik egeret használják a legtöbben? mire esküsznek? ár nem számít, és mondjuk fps játékokhoz kéne, tehát strapabíró
2019. jan. 14. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Tessék, válogass: [link]
2019. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az àr nem számít??!

Akkor hullamindegy milyen màrka, max. minden második napon veszel egyet mindenből.

2019. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!