Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Színes tintás nyomtatómban...

Színes tintás nyomtatómban beszáradt a fekete így a 3 színből keveri ki a feketét. Nade melyik szín fog kifogyni előbb?

Figyelt kérdés
Epson sx210-ES, 4 szín kellene bele, fekete beszáradt de még úgy is azt mutatja hogy az is fogy, pedig átállítottam foto minőségű nyomtatásra így a feketét nem használja.
2019. jan. 16. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mi honnan az istenből tudjuk, hogy melyik fog kifogyni leghamarabb???
2019. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak feketét nyomtatok amit a 3 színből kever ki. Nade a feketéhez melyik színből kell többet adni hogy a keverék fekete legyen?
2019. jan. 16. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:

C+M+Y = fekete. Egyforma mennyiség kell elvileg.


De tanulság: tintasugaras nyomtatót NEM szabad venni, csak lézert.

2019. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy hetente nyomtatni egy kis tesztképet.
2019. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kaptam a nyomtatót, de ha színes lézernyomtatóba akarok tonert venni az nagyon húzós. Nekem csak háztartásba kell, heti 1-2 lap, arra meg jó a tintasugaras is, pláne egy full pakk bele 1000 Ft és minden teli van benne.


Igazából az új lézerekbe és tintásokba (kivétel külső tartályos) nagyon sokba van a toner vagy a tinta. Így egy nagyon régit kell használni amibe olcsó a tinta vagy a toner, illetve lehet hackelni is.

2019. jan. 16. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!