Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vega64 161k-ért mennyire jó...

Vega64 161k-ért mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom, hogy inkább picit hozzáraknék és vennék egy RTX 2070-et vagy egy 1080-at (ha találsz), de ennyiért nem rossz vétel.

[link]

2019. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a táp jó lenne hozzá ? Egy be quiet! pure power 600W gold-ot tennék mellé, de ha ez a táp is jó, akkor lehet hogy ezt teszem bele

2019. jan. 18. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Én várnék egy kicsit, ha ilyen áron megy majd az rtx 2060, és ha esetleg az nem lesz olyan instabil mint a többi kártya akkor inkább azt venném a helyedben. Ha mindenképp AMD kártyát akarsz akkor nem vészes ennyiért most, de arra azért készülj fel hogy nem tartja majd az értékét túl jól, a középkategóriás amd kártyák várhatóan hasonló szintet hoznak 5-6 hónap múlva 90-110 ezer magasságában(hogy így megéri-e azt döntsd el te).


#1

V64 egy szinten van az 1080 al, az egyetlen előnye az alacsonyabb fogyasztás - de azonos áron én is azt vennék. 2070 már egészen más kérdés, raytracing miatt lehetne jobb választás, de hány játék támogatja eddig, kettő? Év végéig jön még talán 3. Érdekes technológia, de felárat egyelőre biztos hogy nem ér. Plusz az összes eddig megjelent RTX kártya(2060 még kérdéses, majd meglátjuk) iszonyatosan instabil, fórumokon rengetegen sírnak hogy a 2070-2080-2080Ti képi hibákat produkál, vagy egyáltalán nem működik.

2019. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Mindkét táp jó mellé.
2019. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!