Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy videokártyát,...

Vettem egy videokártyát, amihez járt promóciós kód, amit aktiváltam. Élhetek a 14 napos elállási jogommal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]


"Manufacturers may offer free promotional items with their products. For example, a video card may come with a free game or a Blu-ray player may come with a free Blu-ray disc. To receive a full refund on a purchase that offers promotional items all items must be returned. The cost of any promotional items not returned will be deducted from the refund total."


Ez MO-n is így megy. Azért készülj fel hogy kevesebb pénzt kapsz vissza.

2019. jan. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mielőtt mondanád hogy külön van számlázva és 0ft...

A számla hibás, ha nem a bolt adja ajándékba hanem a gyártó, akkor az egy tétel. Tehát erre ne építs nagyon. Bepróbálkozhatsz azért persze, hátha a bolt rádhadja.


De amúgy valószínűleg az lesz hogy a játék náluk lévő listaárát le fogják vonni. Ha ez neked nen tetszik akkor békéltető testületnél kehet megegyezni majd a bolttal.

(Ha náluk külön nem kapható akkor is a bolt határozza majd meg az árát amit ha nem fogadsz el szintén békéltető testület.)

2019. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt még valamennyire érthetőnek tartom, ha a játék árait levonják (szerintem ez is túlzás kicsit, mert ők ingyen kapják és ingyen adják tovább. Ahogy olvastam külföldön eltekintenek tőle), de remélem ez elállás jogát nem tiltják meg, nem tudom hazánkban mi a módi...
2019. jan. 19. 10:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tilthatják meg. Tehát a legrosszabb eset hogy a játék árát levonják.


Pl ha veszel egy telefont, leejted és nem törik be de nagyon összekarcolódik, még attól is elállhatsz. Csak értékcsökkenés miatt a bolt meghatározza mennyi pénzt kapsz vissza. Olyat nem mondhatnak hogy nem lehet még ebben az esetben sem.

2019. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!