Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "Gamer" egér elsősorban fps...

"Gamer" egér elsősorban fps játékokhoz 5000ft-ig? Vélemény?

Figyelt kérdés

Feltételek: vezetékes, legalább 2 gyors gomb, árkategóriához viszonyítva jó szenzor (alacsony dpivel szeretek játszani, ezért fontos lenne, hogy gyors rántásnál/flicknél követni tudjon.)

bónusz- nem szükségszerű feltételek: halk klikkelés, ne vakítson meg az rgb világítás.

Amik eddig számításba jöttek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Esetleg a fentiek helyett/mellett mást ajánlanátok? Az ár fix, szóval légszíves olyat ne írjatok, hogy "Fizess még rá pár ezret és jobbat kapsz!"



2019. jan. 21. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A legolcsobb alacsony dpihez elfogadhato szenzorral rendelkezo eger a g102, 8000ft korul.


Annak a feltezelnek egyik eger se felel meg a fentiekbol, talan a zalman a legkevesbe penzlehuzas ezek kozul, de annyira kommerszek, se gyarto se mas forimokon nem talalni pontos adatokat roluk. Irodai egerek leddel, nem hiszem hogy van ertelme egyiket is megvenni.

2019. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindegyik általad linkelt ipari hulladék. Ennyiért csak szemetet kapsz.
2019. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nekem trust gtx 25 van amit kb 2 éve vettem.Nekem teljesen bevállt.Váltottam drágábbra ami elvileg jobb de pár hónap után már vacakolt igy megint a gtx 25-öt használom.


Sokaknak bevállt és megfelel az igényeidnek.

2019. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Sokaknak bevállt és megfelel az igényeidnek."


Aha, low cpi-vel akar nagyokat rántani, de megfelel neki? nope. ezenkívül minősíthetetlen az az egér, a kapcsolók, a görgő, maga az összeszerelés stb. ellenségemnek se.



Kérdező, vadássz ebayen steelseries kana i-cafet vagy pl itt van ez:

[link]

2019. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet elfogadni hogy a 3. válaszolónak egy olcsób árkategoriájú egere van és tökéletesen bevált? Nem tudom van-e itt valaki aki valóban próbálta ezeket a hardvereket, és úgy alkot véleményt róla, vagy mások, sok esetben lehúzó véleményét mondja. Nyilván nem egy 20-30ezres egérhez érdemes voszonyítani, elhiszem, hogy 4-5-6x-os áron jobbat lehet kapni. Nekem pl egy olyan tápegységem van amit 10ből 8-9ember leszól ezen a fórumon, holott nekem már 5-6 éve tökéletesen működik. Egy informatikus barátom szerint is egy teljesen korrekt táp, elmondása szerint a legkelendőbbek közé tartozott, az enyémnél erösebb konfigokba is gyakran azt használták/kérték. Azt viszont nehezemre esik elhinni hogy 5000ft-ért nem lehet egy olyan egeret kapni ami az általam elvárt nem túl magas igényeket kielégíti.

Hardveraprón, jófogáson még nem néztem szét (lehet teszek egy próbát) de olyan dolgokkal amikkel közvetlen érintkezem, szeretek teljesen új terméket vásárolni.

2019. jan. 22. 07:29
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát nekem pedig bevállt.

Kézreáll,jó a formája,oldalsó gombok jó helyen vannak.Kicsit farnehéz volt de kisulyoztam.Egyszer kellett a görgőjét takarítani,dpi-je nekem megfelelő.

Wotozok vele és rángatom és nincs késés ugrálás.


Azért mert valami drágább attól még nem biztos hogy neked meg fog felelni.Vagy az olcsó se biztos hogy jó vagy rossz.

Mondom vettem drágábbat de az nem vállt be.

Engem meg nem izgat ha itt fikázzák.Jöjjön wotra aztán lejátszuk.:D


A spirit of gamer egér amit kin3ztél,külsőre ugyan ez az egér.Az hogy belül mennyivel másabb azt nem tudom.

Kérdező: olvass róluk véleményt azoktól akik használják.Az árukeresőn szokták véleményezni.

2019. jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amiket kiválogattam, többek között az árukeresön olvasott kommentek után maradtak a listámon. Néhány tesztvideót is sikerült találnom. Csak gondoltam itt is megkérdezem.
2019. jan. 22. 08:14
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Az Árukeresőn tizenévesek értékelnek ilyen szinten: "nagyon szép egér, textiles kábele van, aranyozott dugója, súlyozható és gyönyörűen világít, egy szóval: tökéletes!".
2019. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Akkor tisztázzunk pár dolgot.


Témánál maradva, nem azt nem hiszem el, hogy neki bevált, nekem is van ismerősöm akinek sokáig megfelelt pont az az egér. Én magam is használtam, és az, hogy a szenzor, a kapcsolók és maga az összeszerelés rossz az tény. Az, hogy a "fórumtársnak" megfelelt a formája, az szubjektív, ezzel vitatkozni nem lehet és nem is kell.


Sajnos az egér pont az a dolog, ahol amíg nem használsz egy igazán jót addig nem is nagyon érted mi volt a baj. Amit pl a kolléga leírt, ott a gond ,hogy nem is érti miben igazán rossz az egér és hogy jön ki, plusz a wot nem egy cs:go vagy egy overwatch widow mainként.


Pedig az elvárásod nem kicsi. Kis cpi-vel nagy rántás mellett azt írtad az egér ne negatív gyorsuljon, így gondolom a pozitív se fér bele(igen, olcsóbb lézeres avago szenzorok az utóbbit produkálják). Ez nem 5k-s dolog, ez igenis egy jó szenzort követel. A legolcsóbb az külföldről rendelve egy kana i-cafe vagy egy delux m625. Persze itt jön az, hogy te hogy fogod az egeret, mekkora az a tömeg ami még jó stb. És ezek nem 20-30k-s egerek. Amit még ajánlottak az a logi g102, az konkrétan egy ázsiai piacra szánt 203, nagyon jó egér ha olcsón találsz vegyed.



Off topik, táp:


Ez itt a gyk, itt az emberek nem pont elektronikai szakértők, meg amúgy se kell tudni egy ac/dc átalakító vagy a félvezető dope-olás menetét, hogy megtudd mondani a gtx 1080ti jobb mint a vega64 játékra.

Ettől függetlenül nem akar itt senki se rosszat, igenis van egy minimum szint ami alá nem mennek itt az emberek. Néha picit túl van tolva, olvastam már olyan az atx szabványnak tökéletesen megfelelő és normális tápról, hogy hulladék, de inkább ez mint a másik véglet. Ez azért nem hülyeség, mert a táp rohadt fontos, ez végzi az ac/dc majd a dc/dc konvertálást és ezt igenis rohadt stabilan kell. Az az eszköz ami már hírből is látott félvezetőt, az nagyon rosszul tud reagálni az ingadozó feszültségre és ez csak egy fontos részlet csak.

Az, hogy neked esetleg egy olyan tápod van ami lehet hulladék (nem írtad le, így nem tudni), de működik az simán meglehet. Nekem is van tökéletesen működő hkc usp580-am. Ezek általában jócskán túl vannak méretezve mindig az adott konfigba (mivel relatív elég olcsók), így ha nincs semmi anomália még a legalapabb védelmeknek se jut kb sose szerep, és terhelés sincs ami miatt a feszek elmásszanak. Ezeknél a gond ott kezdődik, amikor vagy a terhelés nagy vagy szükség van ezekre. Alap példa ugye itt van is van egy vagy több trafó. A legalapabb védelem ezeknél a túláram. Ugye van egy névleges teljesítmény amit elbírnak és erre is van méretezve. Nagyobb áram esetén a teljesítmény is nagyobb, így a disszipált hő is nagyobb. Egy bizonyos szintig ezt bírniuk kell és megengedőnek kell lenni a védelemnek, hogy a pillanatnyi túlterhelés miatt ne kapcsoljon le. Ha meg nem pillanatnyi vagy meghalad egy bizonyos mértéket a trafó is melegszik vele amit ált 90 fokon le is kapcsol a védelem. A gond ott kezdődik, amikor ez nem megfelelően reagál és ennél csak komolyabb dolgok vannak.

Ez azért jó példa, mert lehet egy élettartam alatt ennek sosem kell működésbe lépnie, így ha nem is megfelelően tudja kit érdekel mondhatnánk.. na de ez nem az a szakma, ez valós veszély amire készülni kell.

Remélem érthető amit közölni akartam.


Btw az, hogy mit mondott egy informatikus az nem számít. Az informatika hardveres szinten is a villamos jellel mint információ közlővel foglalkozik, ez meg szín tisztán energetika. Plusz a legtöbb informatikus ink csak programozik. Persze ettől még érthet hozzá, de nem a végzettsége miatt.

2019. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Off: 3n az olyanokkal nem értek egyet és nem adok a véleményükre akik ugy mondanak véleményt hogy nem próbálták vagy épp igy kezdik hogy az egy szar de nem próbálták.

pl amikor kértem egy ismi segitség3t( rendszergazda) hogy nézze meg a komfigot amit összeírtam és ami olyan ahelyett javasoljon mást.Amd ryzen komfig...na ott kezdte hogy az amd nem processzor csak az intel,csak az asus,csak a cooler master...na innentől kezdve már nem érdekelt mit mond.Igy összeraktam magamnak itt kérdezgetve hogy mi mivel passzol és szuperül megy a gép.:)


Igen az is igaz hogy van ami mar ránéz3sre is rossz vagy tul sokat tud az árához képest az is furcsa.

10ezer ft feletti egerem még t3ny hogy nem volt és nem tudom miben más,miben érzem a különbséget,majd egyszer lesz ha megengedhetem magamnak,ahogy a kérdező is.Neki 5000 van rá nem több.Abban kér segitséget hogy ebben az árban melyik a legjobb és nem azt hogy rakjál még hozzá...

Én elmondtam egy olyan egérről a véleményem amit évek óta használok és amire kell arra nekem elegendő most.

2019. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!